GOBLET SQUAT: OPRAVÁŘ DŘEPU


CO?

Jedna z nejzákladnějších variant dřepu se zátěží, kterou lze přizpůsobit naprosto každýmu, ať už jde o začátečníka nebo zkušenýho liftera. Oběma z nich goblety pomůžou posílit celý tělo, rozhejbat kotníky, kolena, kyčle a hrudní páteř, naučí přenést sílu ze spodní do horní poloviny těla a připraví na náročnější varianty dřepů.

PROČ?

Goblet vám, mimo to, že vás naučí techniku dřepu, vyladí dřep s vlastní vahou, takže v něm budete moct naprosto kdekoliv trávit kolik času chcete a nebudete se muset bát, že už se nepostavíte nahoru. To se vám bude hodit třeba při různejch hrách s dětma, čekání na autobus, zahrádkaření nebo pokud působíte jako špion ve východním bloku.

Chcete taky dřepovat jak true slav? 

V programu KOULE A KRUHE najdete mimo jiný i tenhle krásnej cvik!

Fotka autora.

ŽELEZNÁ ENCYKLOPEDIE

Související články

TUŇÁKOVÝ POKE

TUŇÁKOVÝ POKE

Havaj u vás doma! Tentokrát vám přinášíme recept na původem havajský jídlo - poke bowl. Je to fotogenický, je to fitness a je to hlavně strašně dobrý. Bohužel je to ale mnohdy dost drahý, tak se pojďme podívat na domácí verzi, která vás pravděpodobně vyjde trochu levnějc.

LOPATKOVÝ KLIK: Lopatky tak hustý, že by se daly krájet

LOPATKOVÝ KLIK: Lopatky tak hustý, že by se daly krájet

Nadstavba k jídlu

Nadstavba k jídlu

Doplňky stravy by měly být… doplňky. Pokud do svého těla vpravujete jen různě barevné prášky a kapsle, tak si možná zaděláte na zajímavý víkend, ale zdravé to nebude, ať jsou to fitness prášky, nebo zábavné prášky. Ať jsou to ty nebo ty, základ je kvalitní jídlo, dostatek odpočinku a čisté vody