HONZA: "Kila šla dolů, přestože jsem jedl 6x denně."

.

HONZA: "Kila šla dolů, přestože jsem jedl 6x denně."

Jakou vnímáš největší změnu po absolvování programu?
Především už nejsem přes den unavenej. A to i přesto, že jsem snížil přijem kofeinu na jedno kafe po ránu. Celkově se cejtim jako vyměněnej. Při pohybu je znát, že jsem v kondici, ve který jsem asi v životě nebyl. No a samozřejmě ubylo hodně kil a vyrostly nějaký svaly.

Co bylo za ty 3 měsíce pro Tebe osobně nejtěžší?
Nepít. Teda nepít alkohol. Ale zvykl jsem si. Teď, i když už jsem program ukončil, vlastně ani moc pít nepotřebuju, a hlavně nechci. Další hodně těžkou věcí byl jídelníček. Ani ne tak to, co se mělo jíst, ale spíš kolik se toho mělo jíst. 6x denně jsem nejedl nikdy v životě, takže jsem musel věnovat hodně času tomu, abych se na tenhle režim přeprogramoval.

A co Tě překvapilo?
Hlavně to, že to ve výsledku nebylo nic tak strašnýho a nezvládnutelnýho. Tim ale nechci říct, že to bylo jednoduchý. Další mysl foukající věc byla, že přestože jsem jedl 6x denně, kila šly dolů – z 86 kilo na 75. I když jsem slyšel hodně o A12, moc jsem nevěřil, že takhle zásadní progres můžu dosáhnout i s A6.

Jak budeš pokračovat v tréninku po A6?
Zatim jsem od A6 neměl den bez běhu, nebo cvičení. A doufám, že mi to vydrží. Stravování se snažim držet pořád tak, jako bych v A6 pokračoval. Cvičim zatim doma (máte totiž hrozně dobrej online), ale rád bych se brzy vrátil do gymu.

V čem si zaznamenal/a největší progres?
V celkový mobilitě a síle. Rukama zvedu to, co jsem nikdy nezvedl, při běhání se nezadejchávám a celkově mám mnohem větší jistotu v tom, co moje tělo snese a kam až ho můžu tlačit. Taky se na cvičení a běhání často vysloveně těšim. Ne vždycky, že jo. Ale často :-)

 

To je na 6 tejdnů docela slušnej progres, no ne?
A jakej by mohl bejt, kdyby těch tejdnů bylo 12? Pojďte to zjistit.
Podzimní vlna plnotučnýho programu Amazing 12 začíná už 6. září. Podrobnější info najdete TADY.